| Conductor Material | Tinned Copper |
|---|---|
| Insulation Material | Tefzel Insulated |
| Rated Voltage | 600V |
| Conductor Type | Stranded |
| Temperature Range | -65~150℃ |
| Conductor Material | Tinned |
|---|---|
| Insulation Material | Tefzel ETFE Insulation |
| Rated Voltage | 600V |
| Application | For Electrical Equipment, For Electrical Equipment |
| Conductor Type | Stranded |
| Conductor Material | Tinned Copper |
|---|---|
| Insulation Material | ETFE Insulated |
| Rated Voltage | 600V |
| Application | For Electrical Equipment, For Electrical Appliance |
| Conductor Type | Stranded |
| Conductor Material | Tinned Copper |
|---|---|
| Insulation Material | ETFE Insulated |
| Rated Voltage | 600V |
| Application | For Electrical Equipment, For Electrical Equipment |
| Conductor Type | Stranded |