| Conductor Material | Tinned Copper |
|---|---|
| Insulation Material | ETFE Insulated |
| Rated Voltage | 600V |
| Application | For Electrical Equipment, For Electrical Equipment |
| Conductor Type | Stranded |
| Conductor Material | Copper |
|---|---|
| Insulation Material | PVC |
| Rated Voltage | 300/300V, 300/500V, 300/300V, 300/500V |
| Application | Underground |
| Conductor Type | Stranded |
| Conductor Material | Copper |
|---|---|
| Insulation Material | PVC |
| Application | Underground, For Fixed Laying, Lighting,electric Equipments |
| Conductor Type | Solid, Solid |
| Type | Insulated |
| Conductor Material | Copper |
|---|---|
| Insulation Material | PVC |
| Application | Underground, Underground, Housing Buildings Control Panels Appliances |
| Conductor Type | Stranded, Stranded |
| Type | Insulated, BV, BLV, BVR, BVV, BLVV, BVVB, BLVVB, RV, RVS, RVB ,RVV, RVP, RVVP |
| Conductor Material | Copper |
|---|---|
| Insulation Material | PVC |
| Application | Underground, For Internal Wiring Of Appliances,fix Laying |
| Conductor Type | Stranded |
| Type | Insulated |
| Conductor Material | Copper |
|---|---|
| Insulation Material | PVC |
| Application | Industrial, As Connecting Cables In Houselholds,office Appliances |
| Jacket | PVC |
| Type | Low Voltage |
| Conductor Material | Copper |
|---|---|
| Insulation Material | PVC |
| Application | Overhead, Connection Cable Or Wire Of Rated Voltage 450/750V |
| Conductor Type | Copper |
| Type | Insulated, BV, BLV, BVR, BVV, BLVV, BVVB, BLVVB, RVS, RVB ,RVV, RVP/RVP-90, RVVP |
| Conductor Material | Copper |
|---|---|
| Insulation Material | PVC |
| Application | Overhead, Connection Cable Or Wire Of Rated Voltage 450/750V |
| Conductor Type | Copper |
| Type | Insulated, BV, BLV, BVR, BVV, BLVV, BVVB, BLVVB, RVS, RVB ,RVV, RVP/RVP-90, RVVP |