| Conductor Material | Copper |
|---|---|
| Diameter | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 18 AWG |
| Insulation Material | PFA |
| Rated Voltage | AC600V And Below |
| Conductor Type | Stranded, Solid Or Stranded |
| Conductor Material | Copper |
|---|---|
| Diameter | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 18 AWG |
| Insulation Material | PFA |
| Rated Voltage | AC600 Or Below |
| Conductor Type | Stranded, Solid Or Stranded |
| Conductor Material | Copper, Silver Plated Copper, Tinned Plated Copper |
|---|---|
| Diameter | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 18 AWG |
| Insulation Material | PFA |
| Rated Voltage | AC600V And Below |
| Conductor Type | Stranded, Solid Or Stranded |
| Conductor Material | Silver Plated Copper Or Tinned Plated Copper |
|---|---|
| Diameter | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 18 AWG |
| Insulation Material | PFA |
| Rated Voltage | AC600V And Below |
| Conductor Type | Stranded, Solid Or Stranded |
| Conductor Material | Silver Plated |
|---|---|
| Insulation Material | PFA |
| Rated Voltage | 600V |
| Conductor Type | Stranded |
| Wire Gauge | 36awg~3/0awg |
| Conductor Material | Silver Plated Copper Or Tinned Plated Copper |
|---|---|
| Insulation Material | PFA |
| Rated Voltage | AC600V And Below |
| Working Temperature | -65℃~+250℃ |
| Conductor Type | Stranded, Solid Or Stranded |
| Conductor Material | Tinned Plated Copper |
|---|---|
| Insulation Material | PFA |
| Rated Voltage | AC600V And Below |
| Working Temperature | -65℃~+250℃ |
| Conductor Type | Stranded, Solid Or Stranded |
| Conductor Material | Silver Plated Copper Or Tinned Plated Copper |
|---|---|
| Insulation Material | PFA |
| Rated Voltage | AC600V And Below |
| Working Temperature | -65℃~+250℃ |
| Conductor Type | Stranded, Solid Or Stranded |
| Conductor Material | Silver Plated Copper Or Tinned Plated Copper |
|---|---|
| Diameter | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 18 AWG |
| Insulation Material | PFA |
| Rated Voltage | AC600V And Below |
| Working Temperature | -65℃~+250℃ |
| Conductor Material | Silver Plated Copper |
|---|---|
| Insulation Material | PFA Insulation |
| Rated Voltage | AC 600V |
| Conductor Type | Stranded |
| Wire Gauge | 24awg |